بدینوسیله به استحضار اعضای محترم تعاونی میرساند که بر مبنای موارد زیر؛ سود سهام محاسبه و به مبلغ سهام اعضا اضافه شده و بر این اساس برگه های جدید سهام صادر و توزیع خواهد شد:

1- در نوبت قبل؛ در 30 تیر 94 سود علی الحساب دریافتی از بانک اقتصاد نوین بین اعضا توزیع شد. از آن تاریخ تا کنون مبالغ سهام برخی اعضا تغییر کرده است. از خرید ساختمان نیز که مطلع هستید.

2- ساختمان تعاونی به مبلغ یک میلیارد و دویست و هشتاد میلیون تومان تجدید ارزیابی شده است. مابه التفاوت مبلغ خرید ساختمان با این مبلغ؛ به عنوان سود؛ بین اعضا (به نسبت سهام) تقسیم شده است. این مبلغ به سهام اعضا اضافه شده است.

3- مبلغ جدید سهام اعضا به دست آمده و تعداد سهام هر عضو (با احتساب ارزش هر سهم 100 هزار ریال؛ طبق اساسنامه) محاسبه شده است. نتیجه در فایل زیر موجود است:

iaoemc980228

اعضای محترم صندوق

لطفا با کنترل اطلاعات خود در فایل فوق؛ در صورتی که مغایرتی مشاهده نمودید، از طریق فرم اینترنتی زیر موضوع را حداکثر تا پایان روز 29 اردیبهشت اعلام نمایید.

یادآوری میشود که در تاریخ 30 اردیبهشت؛ نوشتن برگه های سهام جدید انجام خواهد شد و برگه های سهام جدید در جلسه مجمع عمومی تحویل اعضا خواهد شد.

فرم اینترنتی اعلام مغایرت

پی نوشت:

بر اساس مصوبه هیات مدیره؛ با توجه به ناقص بودن/دقیق نبودن برخی اعداد در این محاسبات؛ اطلاعات مندرج در این فایل دارای اعتبار کافی نیست. لذا فایل فوق ملاک عمل نخواهد بود.

۲ دیدگاه to “توزیع سود سهام و محاسبه تعداد سهام اعضا”

  1. با سلام
    اینجانب سیدحمیدرضا امینی از ابتدای تعاونی عضو بوده ام و حداکثر تعداد سهام را داشته ام چرا برخی از اشخاص ۱۱۳۰ سهم و حتی آقای بادبان ۱۳۵۵ سهم دارد ولیکن تعداد سهام من ۱۱۲۹ سهم می باشد دلیل مغایرت ها چیست؟

بازتاب‌ها

  1. انجام اصلاحات در محاسبه مبلغ جدید سهام اعضا