پیرو اطلاع رسانی قبلی و با توجه به نصب دستگاه pos  در دفتر تعاونی؛ بدینوسیله جزئیات برنامه خرید و توزیع برنج بین کارشناسان عضو کانون به استحضار میرسد:

1-در ابتدا جهت برآورد نیاز کارشناسان؛ ثبت سفارش توسط اعضای کانون انجام میشود. بدیهیست قیمت خرید  برنج؛ بستگی به میزان خرید دارد.  مثلا قیمت خرید 500 کیلوگرم برنج با 20 تن برنج (خرید عمده) بسیار متفاوت است. لذا در صورتی که اعضای علاقمند، استقبال بیشتری نمایند در مجموع به نفع همه خواهد شد

2- در زمان ثبت سفارش؛ متقاضی، میزان نیاز خود را (به کیلوگرم) اعلام می نماید. برای اینکه حمل و نقل کیسه ها توسط خریداران آسان باشد، در نظر است تا برنج در کیسه های 10 و یا 20 کیلویی بسته بندی و توزیع شود. لذا خواهشمند است میزان نیاز خود را به صورت مضربی از 10 و یا 20 کیلوگرم اعلام فرمایید.

3- از متقاضیان زمان ثبت سفارش به صورت علی الحساب؛ کیلویی 20 هزار تومان پیش پرداخت، دریافت میشود. کارشناسان عضو کانون میتوانند به دفتر کانون مراجعه و در دستگاه pos  مخصوص تعاونی (که نزد خانم ایزدی و یا خانم ضیغمی قرار دارد)؛ مبلغ پیش پرداخت را  کارت بکشند و یا به حساب تعاونی، به شماره  5739916105 بانک ملت شعبه شهید شیرودی (به نام محمد بابایی و حسین اسدی – مدیر عامل و خزانه دار تعاونی) واریز نمایند. ضمنا شماره شبای حساب بانکی تعاونی IR170120000000005739916105  میباشد.

4- در صورتی که مبلغ پیش پرداخت به حساب تعاونی واریز شده باشد؛ لازمست تصویر مدرک واریز وجه برای آقای خسروبیگی (به شماره 09183684917)  ارسال شود تا ایشان ثبت سفارش نماید. در صورتی که توسط دستگاه pos  پرداخت انجام شده باشد؛ خانم ضیغمی یا خانم ایزدی ثبت سفارش می نمایند.

5- کارشناسان تا پایان روز چهارشنبه 3 مهر 98 فرصت دارند (برای خود و یا نزدیکانشان) ثبت سفارش نمایند.

6- آقای مهندس نجمی پس از جمعبندی سفارشات به شمال مراجعه و برنج را بررسی و به صورت نمونه پخت می نمایند. سپس خرید انجام و محموله به اراک حمل خواهد شد. هماهنگیهای مقدماتی با شمال انجام شده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آقای مهندس نجمی به شماره 09181611259 تماس بگیرید.

7- زمان و مکان تحویل برنج به متقاضیان متعاقبا اعلام میشود. با توجه به اینکه فضای مناسب برای نگهداری محموله وجود ندارد؛ سعی میشود بلافاصله در زمان تخلیه بار؛ توزیع انجام شود.

8- در زمان تحویل سفارش؛ تسویه حساب از طریق دستگاه pos  انجام خواهد شد

کارشناسان محترم در صورتی که پیشنهاداتی در جهت بهبود برنامه داشته باشند، مورد استقبال قرار می گیرد.

 

 

۲ دیدگاه to “اطلاعیه اخذ سفارش برنج مرغوب کارشناسی شده”

بازتاب‌ها

  1. خرید برنج مرغوب شمال به صورت عمده برای کارشناسان
  2. اخذ پیش پرداخت برای تحویل برنج