بدینوسیله به استحضار همکاران محترم و سایر علاقمندان می رساند:

1- برنج در دست خریداری از شمال؛ از نوع طارم درجه 1 میباشد. کیفیت برنج همانند برنج پارسال میباشد که در مورد آن میتوانید از همکارانی که پارسال خریداری نمودند، سوال بفرمایید.

2- برای ثبت سفارش؛ بعنوان پیش پرداخت برای هر کیلو برنج؛ مبلغ  25 هزار تومان دریافت میشود. همانند سال گذشته در زمان تحویل برنج؛ با توجه به هزینه حمل؛ تسویه حساب نهایی انجام خواهد شد. لازم به تاکید است که کسانی که قبلا سفارش ثبت نکرده اند نیز؛ در این مرحله با پرداخت مبلغ پیش پرداخت؛ میتوانند ثبت سفارش نمایند. ضمنا ثبت سفارش قبلی ملاک نیست و در صورت عدم دریافت پیش پرداخت؛ شرکت تعاونی تعهدی نسبت به ارائه برنج به متقاضی ندارد.

3- با توجه به اینکه برنج در کیسه های  ۲۰ کیلویی بسته بندی شده؛  لذا خواهشمند است میزان نیاز خود را به صورت مضربی از  ۲۰ کیلوگرم اعلام فرمایید.

4- کارشناسان عضو کانون میتوانند به دفتر کانون مراجعه و در دستگاه pos  مخصوص تعاونی (که نزد خانم ایزدی قرار دارد)؛ مبلغ پیش پرداخت را  کارت بکشند و یا به حساب تعاونی، به شماره  ۵۷۳۹۹۱۶۱۰۵ بانک ملت شعبه شهید شیرودی (به نام محمد بابایی و حسین اسدی – مدیر عامل و خزانه دار تعاونی) واریز نمایند. ضمنا شماره شبای حساب بانکی تعاونی IR170120000000005739916105  میباشد. برای هماهنگی؛ قبلا با خانم ایزدی تماس بگیرید.

5- در صورتی که مبلغ پیش پرداخت را به حساب تعاونی واریز نمودید؛ لازمست تصویر مدرک واریز وجه برای آقای خسروبیگی (به شماره  ۰۹۱۸۳۶۸۴۹۱۷ از طریق واتس اپ یا تلگرام)  ارسال شود تا ایشان ثبت سفارش نماید. در صورتی که توسط دستگاه pos  پرداخت انجام شده باشد؛ خانم ایزدی ثبت سفارش می نمایند. کارشناسان تا پایان روز چهارشنبه 26 شهریور 99 فرصت دارند (برای خود و یا نزدیکانشان) ثبت سفارش نمایند.

۶- آقای مهندس نجمی پس از جمعبندی سفارشات اقدام به خرید می نمایند. سپس محموله به اراک حمل خواهد شد. هماهنگیهای مقدماتی با شمال انجام شده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آقای مهندس نجمی به شماره ۰۹۱۸۱۶۱۱۲۵۹ تماس بگیرید.

۷- زمان و مکان تحویل برنج به متقاضیان متعاقبا اعلام میشود. بلافاصله پس از تخلیه بار؛ توزیع انجام شود. لذا خواهشمند است همکاران عزیز آمادگی لازم جهت تحویل گرفتن فوری سفارش خود را داشته باشند.

۸- در زمان تحویل سفارش؛ تسویه حساب از طریق دستگاه pos  انجام خواهد شد

کارشناسان محترم در صورتی که پیشنهاداتی در جهت بهبود برنامه داشته باشند، مورد استقبال قرار می گیرد.