در تاریخ 23 فروردین 1400 جلسه هیات مدیره تعاونی برگزار گردید. از جمله موارد مهم مطروحه و تصمیمات به شرح زیر است:

1- با توجه به تاریخ ثبت شرکت تعاونی و مدت مسئولیت هیات مدیره و نیز شرایط ویژه ای که بیماری عمومی کرونا به وجود آورده؛ مقرر گردید مجمع عمومی به نحوی برگزار شود که نکات بهداشتی رعایت گردد.

2- مقرر گردید آقایان اسدی و امینی (بازرسان شرکت) با همکاری خانم ایزدی کارهای لازم جهت ارائه اظهارنامه مالیاتی را انجام دهند

3- مقرر گردید مجددا اطلاع رسانی شود (از طریق واتساپ/تلگرام/پیامک با همین ترتیب اولویت) که بزودی برگه های سهام بر مبنای آخرین تجدید ارزیابی  انجام شده (بهمن 97)؛ آماده و توزیع خواهد شد. ضمنا سهامداران لازمست مجددا حداکثر تا روز 31 فروردین 1400  نسبت به بررسی موجودی خود (آخرین فایل مربوطه به تاریخ 18 آبان 98) اقدام و در صورت مغایرت به آقای خسروبیگی اعلام نمایند. بدیهیست پس از اتمام این تاریخ هیچ اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

4- مقرر گردید با توجه به شرایط کرونا؛ در خصوص نحوه ادامه فعالیت شرکت تعاونی نظرسنجی الکترونیکی با گزینه های زیر انجام شود:

الف- انحلال شرکت تعاونی و فروش ساختمان تعاونی و توزیع سهام به نرخ روز (پس از فروش)

ب- ادامه فعالیت شرکت تعاونی با هیات مدیره جدید

*در پایان ذکر این نکته ضروریست که در صورت انحلال شرکت و فروش ساختمان؛ میزان سهام پرداختی به هر یک از اعضا بر مبنای قیمت فروش ساختمان (به نرخ روز انجام معامله) مجددا محاسبه و پرداخت خواهد شد.

۳ دیدگاه to “تصمیمات جلسه مهم هیات مدیره تعاونی – انحلال شرکت؟”

بازتاب‌ها

  1. نظرسنجی با تایید اعتبار – برگ سبز
  2. نظرسنجی در خصوص انحلال تعاونی وحدت آوران
  3. مهم*** نتیجه نظرسنجی انحلال/ادامه فعالیت