همکاران محترم ؛ کارشناسان رسمی استان مرکزی

با سلام
احتراماً با عنایت به درخواست برخی از همکاران مبنی بر خریداری برنج به صورت عمده از طریق شرکت تعاونی (مشابه طرح سال گذشته) به استحضار می رساند:

۱- با توجه به هماهنگی های انجام شده؛ برنج در دست خریداری از شمال؛ از نوع طارم هاشمی مازندران میباشد. کیفیت برنج همانند برنج پارسال میباشد که در مورد آن میتوانید از همکارانی که پارسال خریداری نمودند، سوال بفرمایید.

۲- برای ثبت سفارش؛ بعنوان پیش پرداخت برای هر کیلو برنج؛ مبلغ  44 هزار تومان دریافت میشود. همانند سال گذشته در زمان تحویل برنج؛ با توجه به هزینه حمل؛ تسویه حساب نهایی انجام خواهد شد.

۳- با توجه به اینکه برنج در کیسه های  ۲۰ کیلویی بسته بندی شده؛  لذا خواهشمند است میزان نیاز خود را به صورت مضربی از  ۲۰ کیلوگرم اعلام فرمایید.

۴- خرید برای عموم آزاد است. متقاضیان بایستی ابتدا مبلغ پیش پرداخت سفارش خود را  به حساب تعاونی، به شماره  ۵۷۳۹۹۱۶۱۰۵ بانک ملت شعبه شهید شیرودی (به نام محمد بابایی و حسین اسدی – مدیر عامل و خزانه دار تعاونی) واریز نمایند. ضمنا شماره شبای حساب بانکی تعاونی IR170120000000005739916105  میباشد.

۵- پس از واریز مبلغ پیش پرداخت  به حساب تعاونی؛ لازمست ابتدا تصویر مدرک واریز وجه؛ به شماره  09183684917 (خسروبیگی) از طریق واتس اپ یا تلگرام  ارسال شود. کارشناسان تا پایان روز چهارشنبه 24 شهریور 1400 فرصت دارند (برای خود و یا نزدیکانشان) ثبت سفارش نمایند.

سپس با کلیک روی لینک زیر نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید:

فرم ثبت سفارش

پی نوشت:

ثبت سفارش توسط آقای خسروبیگی انجام میشود

۶- آقای مهندس نجمی پس از جمعبندی سفارشات اقدام به خرید می نمایند. سپس محموله به اراک حمل خواهد شد. هماهنگیهای مقدماتی با شمال انجام شده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آقای مهندس نجمی به شماره ۰۹۱۸۱۶۱۱۲۵۹ تماس بگیرید.

۷- زمان و مکان تحویل برنج به متقاضیان متعاقبا اعلام میشود. بلافاصله پس از تخلیه بار؛ توزیع انجام میشود. لذا خواهشمند است همکاران عزیز آمادگی لازم جهت تحویل گرفتن فوری سفارش خود را داشته باشند.

۸- در زمان تحویل سفارش؛ تسویه حساب از طریق دستگاه pos  انجام خواهد شد