مفتخر است به استحضار ذینفعان تعاونی برساند

پیرو خبر قبلی خوشبختانه عملیات تصفیه در سریعترین زمان ممکن انجام شده و مبالغ سهام مربوطه به حساب کلیه سهامداران واریز شده و تنها مبلغ مربوط به سرکار خانم مریم زاهدی باقی مانده که امروز به صورت امانت به حساب کانون واریز شد و مراتب طی نامه ای به رییس محترم کانون اعلام شد. در بخشی از این نامه آمده است:

احتراما؛ پیرو نامه شماره 20 مورخ 11/4/1402 و پیامک جنابعالی مبنی بر هماهنگی با سرکار خانم خادمی؛ …  امروز صبح نیز مبلغ   …  مربوط به خانم مریم زاهدی به صورت امانت به حساب کانون واریز شد …
مزید استحضار اینکه: هیات تصفیه در آخرین جلسه خود مقرر نموده بود مبالغ سهام باقیمانده به صورت امانت به حساب کانون واریز شود “تا در صورتی که پیدا شدند مبلغ مربوط به خود را از کانون دریافت نمایند”. در صورتی که ردی از خانم زاهدی پیدا شود؛ مراتب جهت اقدامات بعدی کتبا به استحضار خواهد رسید.

عباس خسروبیگی
رییس هیات تصفیه
رونوشت:
–    اعضا و ناظر محترم هیات تصفیه جهت استحضار
–    حسابدار محترم تصفیه جهت اطلاع و هماهنگی با حسابدار محترم کانون

با توجه به اینکه تلاشهای قبلی برای یافتن خانم زاهدی موفقیت آمیز نبوده است؛ لذا بدینوسیله از کلیه اعضا و سهامداران محترم تعاونی – کارشناسان محترم عضو کانون و سایر عزیزانی که این مطلب را ملاحظه می نمایند درخواست میشود در صورتی که اطلاعی از سرکار خانم مریم زاهدی دارند با رییس هیات تصفیه تماس بگیرند.

پی نوشت:

لینک به خبر انحلال شرکت

لینک به خبر تغییر آدرس سایت