جلسه مجمع عمومی صندوق کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی بنا به دعوت قبلی با حضور تعدادی از اعضای محترم کارشناسان رسمی دادگستری بتاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۷  با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع، سپس سرود مقدس جمهوری اسلامی نواخته، آنگاه هیئت رییسه جلسه تشکیل و جناب آقای مهندس اسداله عسگری بعنوان ریاست جلسه و آقایان مهندسین علی صفدر خلیلی و علیرضا عباسی بعنوان بازرس و اسداله فتحی هفشجانی بعنوان منشی انجام وظیفه نمودند.

۱- ابتدا جناب آقای مهندس سیفی بعنوان ریاست محترم هیئت مدیره کانون کارشناسان از حضور همکاران تشکر و قدردانی نموده و خواستار همکاری و همفکری همه اعضای محترم شدند تا در راستای اساسنامه صندوق بتوانند موفق باشند.

۲- جناب آقای مهندس محمودرضا شجاعی زاده بعنوان رییس هیئت موسس گزارشی در مورد روند تشکیل صندوق از زمان پیشنهاد در مجمع عمومی کانون کارشناسان رسمی استان تا کنون به اعضا و شرکت کنندگان ارائه نمودند. گزارش اقدامات انجام شده هیئت موسس از زمان تشکیل تا کنون را ارائه نمودند و عنوان نمودند: هیئت موسس از ۲۵ تیرماه سال جاری تا کنون ۱۵ جلسه تشکیل داده اند و سایت خاصی نیز برای آن طراحی و اجرا شده و با آن آشنا هستید. دو حساب افتتاح شده است، در بانکهای ملت و تجارت و واریزهایی به حساب تجارت داشته ولیکن حساب فعال در بانک ملت شعبه شهید بهشتی حدود ۱۳۰ نفر حق عضویت را پرداخت نموده اند (با امضای ۳ نفر قابل برداشت خواهد بود). جلسه ای با بانک ملت و سرپرستی آن بانک داشته و موافقت پرداخت ۳  میلیون  تومان تسهیلات خرید لوازم خانگی به تعدادی از اعضا تصویب و در حال پیگیری است. وام به حساب صندوق واریز میشود. بطور خلاصه هدف از تشکیل صندوق،  در جهت ارتقاء بنیه مالی اعضا و سرمایه گذاری میباشد (تعداد کارشناسان کانون استان حدود ۴۵۰ نفر میباشد). اولین سرمایه گذاری خرید محلی مناسب جهت کانون که از آن کرایه دریافت گردد تا هویت و تشخیص کانون را بدنبال داشته باشد. برخی از اهداف تشکیل صندوق در اساسنامه آمده است که در سایت منتشر شده و اعضای محترم مطالعه نموده و اگر رهنمودی دارند ارائه فرمایند. هر عضوی میتواند ۶ سهم پانصد هزار تومانی داشته باشد.

۳- دستور بعدی جلسه تصویب اساسنامه که توسط جناب آقای سحرخیز قرائت گردید.

عنوان پیشنهادی اساسنامه “صندوق کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی” طی ۱۵ جلسه کارشناسی توسط هیئت موسس بحث و نهائی شده است که جهت بررسی و نهایتا تصویب؛ “صندوق کارشناسان رسمی استان مرکزی” به اتفاق مورد تصویب قرار گرفت. اساسنامه   پیشنهادی در ۳ فصل مشتمل بر ۱۶ ماده و ۷ تبصره با تغییرات اعلامی بر روی پرینت منضم به این صورتجلسه به تصویب کلی اعضای حاضر در جلسه رسید که به امضای هیئت رییسه  رسید.

۴- سپس جلسه وارد انتخاب هیئت مدیره صندوق گردید و داوطلبین عضویت، آمادگی خود را کتبا اعلام نمودند.

۱- علی صفدر خلیلی ۲- عباس خسروبیگی ۳- حسین اسدی ۴- محمودرضا شجاعی زاده ۵- حشمت اله عباسی ۶- محمدرضا اشتری ۷- علیرضا منتصری ۸- علیرضا قلیچ خانی ۹- فرهاد سحرخیز ۱۰- محمد بابایی

بازرسین داوطلب: ولی اله اسدی – اسداله عسگری

سپس رای گیری با رای مخفی انجام شد که پس از شمارش آراء هیئت مدیره صندوق به ترتیب تعداد اخذ رای (تعداد برگهای رای ۶۷ برگ)

۱- محمودرضا شجاعی زاده با ۵۹ رای نفر اول
۲- عباس خسروبیگی و حشمت اله عباسی با ۴۱ رای نفر دوم و سوم
۳- فرهاد سحرخیز با ۳۲ رای نفر چهارم
۴- حسین اسدی با ۳۱ رای نفر پنجم
۵- محمد بابایی با ۲۸ رای نفر اول علی البدل
۶- علی صفدر خلیلی با ۱۸ رای نفر دوم علی البدل

و بازرس اصلی آقای ولی اله اسدی با ۴۴ رای و آقای اسداله عسگری با ۱۵ رای بازرس علی البدل

انتخاب گردیدند.

2 دیدگاه to “صورتجلسه مجمع عمومی شماره ۱”

 1. احمدرضا اسلامی
  دی ۱۸ام, ۱۳۹۱ at ۸:۳۳ ق.ظ

  با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده به عنوان یک عضو از همه دست اندر کاران تشکیل این صندوق تشکر و قدردانی میکنم و برای انتخاب شدگان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
  بنده به عنوان عضو ساده این مجموعه در خدمت ارکان صندوق هستم. موفق باشید

 2. @احمدرضا اسلامی,
  سلام
  از حسن توجه و اظهار لطف شما تشکر و قدردانی میشود
  موفق باشید