جلسه مجمع عمومی صندوق کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی بنا به دعوت قبلی با حضور تعدادی از اعضای محترم کارشناسان رسمی دادگستری بتاریخ 1391/10/17  با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع، سپس سرود مقدس جمهوری اسلامی نواخته، آنگاه هیئت رییسه جلسه تشکیل و جناب آقای مهندس اسداله عسگری بعنوان ریاست جلسه و آقایان مهندسین علی صفدر خلیلی و علیرضا عباسی بعنوان بازرس و اسداله فتحی هفشجانی بعنوان منشی انجام وظیفه نمودند.

1- ابتدا جناب آقای مهندس سیفی بعنوان ریاست محترم هیئت مدیره کانون کارشناسان از حضور همکاران تشکر و قدردانی نموده و خواستار همکاری و همفکری همه اعضای محترم شدند تا در راستای اساسنامه صندوق بتوانند موفق باشند.

2- جناب آقای مهندس محمودرضا شجاعی زاده بعنوان رییس هیئت موسس گزارشی در مورد روند تشکیل صندوق از زمان پیشنهاد در مجمع عمومی کانون کارشناسان رسمی استان تا کنون به اعضا و شرکت کنندگان ارائه نمودند. گزارش اقدامات انجام شده هیئت موسس از زمان تشکیل تا کنون را ارائه نمودند و عنوان نمودند: هیئت موسس از 25 تیرماه سال جاری تا کنون 15 جلسه تشکیل داده اند و سایت خاصی نیز برای آن طراحی و اجرا شده و با آن آشنا هستید. دو حساب افتتاح شده است، در بانکهای ملت و تجارت و واریزهایی به حساب تجارت داشته ولیکن حساب فعال در بانک ملت شعبه شهید بهشتی حدود 130 نفر حق عضویت را پرداخت نموده اند (با امضای 3 نفر قابل برداشت خواهد بود). جلسه ای با بانک ملت و سرپرستی آن بانک داشته و موافقت پرداخت 3  میلیون  تومان تسهیلات خرید لوازم خانگی به تعدادی از اعضا تصویب و در حال پیگیری است. وام به حساب صندوق واریز میشود. بطور خلاصه هدف از تشکیل صندوق،  در جهت ارتقاء بنیه مالی اعضا و سرمایه گذاری میباشد (تعداد کارشناسان کانون استان حدود 450 نفر میباشد). اولین سرمایه گذاری خرید محلی مناسب جهت کانون که از آن کرایه دریافت گردد تا هویت و تشخیص کانون را بدنبال داشته باشد. برخی از اهداف تشکیل صندوق در اساسنامه آمده است که در سایت منتشر شده و اعضای محترم مطالعه نموده و اگر رهنمودی دارند ارائه فرمایند. هر عضوی میتواند 6 سهم پانصد هزار تومانی داشته باشد.

3- دستور بعدی جلسه تصویب اساسنامه که توسط جناب آقای سحرخیز قرائت گردید.

عنوان پیشنهادی اساسنامه “صندوق کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی” طی 15 جلسه کارشناسی توسط هیئت موسس بحث و نهائی شده است که جهت بررسی و نهایتا تصویب؛ “صندوق کارشناسان رسمی استان مرکزی” به اتفاق مورد تصویب قرار گرفت. اساسنامه   پیشنهادی در 3 فصل مشتمل بر 16 ماده و 7 تبصره با تغییرات اعلامی بر روی پرینت منضم به این صورتجلسه به تصویب کلی اعضای حاضر در جلسه رسید که به امضای هیئت رییسه  رسید.

4- سپس جلسه وارد انتخاب هیئت مدیره صندوق گردید و داوطلبین عضویت، آمادگی خود را کتبا اعلام نمودند.

1- علی صفدر خلیلی 2- عباس خسروبیگی 3- حسین اسدی 4- محمودرضا شجاعی زاده 5- حشمت اله عباسی 6- محمدرضا اشتری 7- علیرضا منتصری 8- علیرضا قلیچ خانی 9- فرهاد سحرخیز 10- محمد بابایی

بازرسین داوطلب: ولی اله اسدی – اسداله عسگری

سپس رای گیری با رای مخفی انجام شد که پس از شمارش آراء هیئت مدیره صندوق به ترتیب تعداد اخذ رای (تعداد برگهای رای 67 برگ)

1- محمودرضا شجاعی زاده با 59 رای نفر اول
2- عباس خسروبیگی و حشمت اله عباسی با 41 رای نفر دوم و سوم
3- فرهاد سحرخیز با 32 رای نفر چهارم
4- حسین اسدی با 31 رای نفر پنجم
5- محمد بابایی با 28 رای نفر اول علی البدل
6- علی صفدر خلیلی با 18 رای نفر دوم علی البدل

و بازرس اصلی آقای ولی اله اسدی با 44 رای و آقای اسداله عسگری با 15 رای بازرس علی البدل

انتخاب گردیدند.

۲ دیدگاه to “صورتجلسه مجمع عمومی شماره 1”

 1. احمدرضا اسلامی
  دی ۱۸ام, ۱۳۹۱ at ۸:۳۳ ق.ظ

  با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده به عنوان یک عضو از همه دست اندر کاران تشکیل این صندوق تشکر و قدردانی میکنم و برای انتخاب شدگان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
  بنده به عنوان عضو ساده این مجموعه در خدمت ارکان صندوق هستم. موفق باشید

 2. @احمدرضا اسلامی,
  سلام
  از حسن توجه و اظهار لطف شما تشکر و قدردانی میشود
  موفق باشید